tel: +48 577 775 420; e-mail: kontakt@sztabzabki.pl

Stowarzyszenie „SZTAB ZĄBKI”
ul. Kochanowskiego 19
05-091 Ząbki

+48 577 775 420

KRS: 0000801971; NIP: 125 169 77 72; REGON: 384405058

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawa, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Zarząd Stowarzyszenia

zarzad@sztabzabki.pl

Piotr Duda - Prezes

tel: +48 577 666 347; e-mail: piotr.duda@sztabzabki.pl

Bartłomiej Duda - Viceprezes

tel: +48 729 651 216; e-mail: bartlomiej.duda@sztabzabki.pl

Agnieszka Demianiuk - Skarbnik

e-mail: agnieszka.demianiuk@sztabzabki.pl

kontakt@sztabzabki.pl

Numer konta do wpłat darowizn

 Santander Bank Polska
 39 1090 1753 0000 0001 4337 9359

Komisja Rewizyjna

komisja@sztabzabki.pl

Aneta Senk - Koordynator Wolontariuszy

e-mail: aneta.senk@sztabzabki.pl

Mateusz Demianiuk - Z-ca Koordynatora Wolontariuszy

e-mail: mateusz.demianiuk@sztabzabki.pl

Paweł Konrad Ziebeil - Ratownik

tel: 504 559 647; e-mail: pawel.ziebeil@sztabzabki.pl

Ochrona Danych Osobowych

rodo@sztabzabki.pl

Porady i Pisma - Wsparcie i Pomoc

porady@sztabzabki.pl

Wolontariat

wolontariat@sztabzabki.pl

Konkursy

konkurs@sztabzabki.pl